• Producent - CANNABIOS

Balsam konopny CBD dla dzieci nie zawiera THC. Nie zawiera żadnych substancji sztucznych, chemicznych, barwników, perfum i produkt ten nie był testowany na zwierzętach. MASŁO SHEA - ten naturalny tłuszcz posiada właściwości odżywcze i terapeutyczne. OLIWA Z OLIWEK - bardzo odżywcza i pełna witaminami, które są niezbędne dla skóry, utrzymują ją zdrową, świeżą i bez podrażnień. OLEJ Z KONOPI - tłoczony z nasion konopi uprawianych ekologicznie, skarbnica witamin. EKSTRAKT Z CANNABIS SATIVA  OLEJEK Z ROZMARYNU - posiada właściwości przeciwgrzybiczne, antybakteryjne, przeciwdrożdżowe. Ponadto poprawia krążenie krwi w skórze.   Specyfikacja: Producent: CANNABIOS Pojemność: 50ml.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Waga 1 kg.
55.00
szt. Do przechowalni
Balsam konopny dla dzieci nie zawiera THC. Nie zawiera żadnych substancji sztucznych, chemicznych, barwników, perfum i produkt ten nie był testowany na zwierzętach. MASŁO SHEA - ten naturalny tłuszcz posiada właściwości odżywcze i terapeutyczne. OLIWA Z OLIWEK - bardzo odżywcza i pełna witaminami, które są niezbędne dla skóry, utrzymują ją zdrową, świeżą i bez podrażnień. OLEJ Z KONOPI - tłoczony z nasion konopi uprawianych ekologicznie, skarbnica witamin. EKSTRAKT Z CANNABIS SATIVA  OLEJEK Z ROZMARYNU - posiada właściwości przeciwgrzybiczne, antybakteryjne, przeciwdrożdżowe. Ponadto poprawia krążenie krwi w skórze.   Specyfikacja: Producent: CANNABIOS Pojemność: 50ml.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Waga 1 kg.
55.00
szt. Do przechowalni
Balsam konopny neutralny Cannabios jest organiczny i neutralny. Idealny dla skóry wrażliwej. , występuje w najczystszej postaci: EKSTRAKT KONOPI - wyciąg z konopi ekologicznych. OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO - skuteczny w leczeniu wielu chorób skóry. OLIWA Z OLIWEK - pełna niezbędnych kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy. Nie zawiera żadnych sztucznych substancji, konserwantów, barwników czy perfum. Produkt nie był testowany na zwierzętach.    Specyfikacja: Producent: CANNABIOS Pojemność: 50ml
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Waga 1 kg.
55.00
szt. Do przechowalni
Całkowicie naturalny olejek do masażu, który dogłębnie rozluźnia tkanki mięśniowe. Nie ma nic lepszego na zmęczone i zakwaszone mięśnie po wysiłku lub ciężkim dniu pracy. Posiada 100% naturalne składniki bez żadnych sztucznych dodatków barwników, konserwantów czy perfum. Składniki: EKSTRAKT Z CANNABIS SATIVA - pozyskiwany z europejskich upraw ekologicznych konopi przemysłowych.  OLEJ Z NASION KONOPI - wytłoczony z najwyższej jakości organicznych konopi. Jest to skarbnica naturalnych minerałów i witamin. OLEJ MIGDAŁOWY - jest tradycyjnie używany do kojenia i nawilżania skóry, pomaga zrelaksować sztywność mięśniową, a ponadto świetnie sprawdza się niwelowaniu zmarszczek i rozstępów. OLIWA Z OLIWEK - żaden naturalny produkt nie może się bez niej obejść. Nasycona po brzegi kwasami tłuszczowymi i przeciwutleniaczami pomaga chronić, pielęgnować i nawilżać skórę.   Specyfikacja: Producent: CANNABIOS Pojemność 500ml.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Waga 1 kg.
240.00
szt. Do przechowalni