• CBG 10% OLEJEK 10 ML.

Symbol: 6185
190.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Dostępność Mało
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 882123496

Zostaw telefon

Olejek CBG 10 % 10 ML.

CBG działa bardziej skutecznie przy stanach zapalnych,bakteryjnych ,zakażeń szpitalnych gdzie nie które antybiotyki są już odporne na bakterie

CBG zwiększa poziom kwasu GABA Przyczynia się do jakości snu ,zmniejsza niepokój,ból ,rozlużnia mięsnie CBG przyczynia się do zapobiegania >

--zapalenie jelit

-spowalnia wzrost guza ,raka jelita grubego

CBG dzięki swym właściwościom jest coraz częściej stosowany w alternatywnych terapiach.

Kilka  wybranych zastosowań terapeutycznych.

CBG właściwości i działanie

Stany lękowe i napięcie mięśniowe

CBG hamuje neuroprzekaźnik kwasu gamma-aminomasłowego (GABA), dzięki czemu łagodzi stany lękowe i napięcie mięśniowe związane z różnorodnymi przyczynami / patologiami.

Działanie podobne do działania CBD.

Jaskra - skuteczny w terapii jaskry, przyczynia się do zmniejszenia ciśnienia śródgałkowego oka, jednocześnie zwiększając drenaż oka.

Choroby wewnętrzne przemysłowe CBG ma silne właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe w przypadku chorób zapalnych jelit, takich jak choroba Leśniowskiego-Crohna, daje lepsze efekty niż olej CBD, dzięki temu jest coraz częściej stosowany w terapii tych właśnie chorób.

Właściwości neuroprotektywne CBG jest obiecującym środkiem terapeutycznym w zaburzeniach związanych z ośrodkowym układem nerwowym, takich jak epilepsja czy choroba Huntingtona. W 2015 r. Naukowcy z Wydziału Biochemii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Complutense w Madrycie wykazali właściwości neuroprotekcyjne CBG. Naukowcy wykorzystali dwa różne modele in vivo choroby Huntingtona u myszy, które charakteryzują się postępującym zapadaniem się komórek nerwowych w mózgu. W badaniu odkryto, że działanie CBG jest bardzo skuteczne jako środek neuroprotekcyjny, poprawiając niedobory motoryczne i jednocześnie chroniąc neurony. Właściwości anytdepresyjne, działa przeciw nudnościom i przeciwwymiotnie Badania przedkliniczne wykazały, że CBG ma działanie antydepresyjne, może działać wspomagająco przy lekach antydepresyjnych - gdyż nie wchodzi z nimi w reakcje. Olej CBG przeciwdziała nudnościom i łagodzi odruchy wymiotne. Choroby pęcherza moczowego i łuszczyca Olejek CBG jest prawdopodobnie najskuteczniejszym kanabinoidem w leczeniu dysfunkcji pęcherza moczowego jak również chorób autoimmunologicznych szczególnie łuszczycy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie